18-24 Haziran 2017 Kaçkarlar Fırtına Vadisi Çocuk Kampı Bulutların Üzerinde Koşan Çocuklar 1.Kamp

Çocuklarımızla birlikte çok farklı bir deneyime daha adım atıyoruz. Kaçkar - Fırtına Vadisi yaylalarına Çoluk Çocuk kampa gidiyoruz. 2017 yazında eşsiz güzellikteki yaylalarda konaklayıp, yayla yollarını bizimle adımlarmısınız? 6 Yaş ve üzeri Çocuklara göre planladığımız rotalarımızı, dostumuz Uğur Biryol rehberliğinde gerçekleştireceğiz.

Trabzon'da buluşup Kaçkar Dağlarının eşsiz doğasına atacağız kendimizi. 1000 m altına inmeyecek, yeşilin yüzlerce tonu arasında yürüyeceğiz. Zaman zaman yağmur altında kalacak ama sonunda uyuyacağımız sıcak odamıza adım atacağız.Çocuklar için muhteşem doğa eşliğinde eğlenceli günler var. Elimizden geldiğince hedeflediğimiz yolları yürüyeceğiz. Yaş guruplarına uygun keşifler ve yaramazlıklar yapacağız. Yıldızları gözleyecek, tahmin ediyoruz evren hakkında derin konuşmalara gireceğiz. :) Belki bir yayla evine konuk olacağız, belki de yaylacıların yaşamlarına tanıklık ederek, mevsim meyveleri toplayacağız. Lütfen aşağıdaki detayları inceleyiniz.

Tarih

18 Haziran 2017 sabahı herkes kendi şartları ile en geç saat 10:00 da Trabzon'da olacak. Uçakla gelenler Havaalanı, diğer yollar ile merkeze gelmeniz bizim için farketmeyecektir. 
24 Haziran 2017 yine en geç saat 16:00 Trabzon'da olacağız. Bundan sonrasında da planladığınız dönüş yolunu kullanabilirsiniz.

Kampımızın Yapılması Kesinleşmemiştir.Uçak Biletlerinizi rezerve ettiriniz ama daha almayınız. Gerekli bilgilendirme yapılacaktır.

Kampımız Yeterli kayıt olması durumunda Kesinleşecektir. Kayıt olduktan sonra bizden gelecek mailleri bekleyiniz.Uçak Biletlerinizi ayırtabilirsiniz ama ödeme yapıp satın almayınız.

Kampa Katılmak İstiyorum.

Lütfen katılmaya karar verdiyseniz Formu doldurunuz.

Kampa Katılmak İstiyorum.
Okunma 2336 defa Son Düzenlenme Salı, 11 Nisan 2017 22:57

Yorum Ekle

Gerekli olan (*) işaretli alanlara gerekli bilgileri girdiğinizden emin olun. HTML kod izni yoktur.

Ara